Вчора ще 15 громадян скористалися в Коропі послугами сервісного центру МВС

Дата: 13.07.2018 10:03

Продовжується співпраця селищної ради й регіонального мобільного сервісного центру МВС України. Завдяки їй жителі Коропщини можуть скористатися вдома спектром досі недоступних тут послуг.

У відділі – центрі надання адміністративних послуг Коропської селищної ради можна було отримати нове посвідчення водія на заміну старому, зареєструвати транспортний засіб або подати запит на отримання довідки про несудимість, укласти договір купівлі-продажу  транспортного  засобу для  реєстрації (перереєстрації).

Найбільшу популярність має послуга реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів. Нею скористалися 11 осіб. Ще двоє замінили посвідчення водія без іспитів. Також фахівці сервісного центру прийняли дві заявки на видачу довідки про відсутність судимості.

За інформацією відділу – центр надання адміністративних послуг