Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 13.07.2018 08:10

Сьогодні ювілейний день народження святкує письменниця, журналістка і краєзнавець із Коропа Валентина Микитівна МИХАЙЛЕНКО.

Валентина Микитівна є членом Національної спілки письменників, Національної спілки краєзнавців та Національної спілки журналістів України.

Вона – автор поетичних і прозових збірок, книг популярних нарисів із краєзнавства, біографічного довідника «Коропщина в іменах», багатьох романів. Друкується в часописах, альманахах, колективних збірках, антологіях.

Ювілярка є лауреатом різних літературних премій, вона – один із авторів символіки Коропського району.

1999 року організувала в центральній районній бібліотеці жіночий клуб «Росинка», що працює і нині. 2002 року стала співзасновником і керівником літературно-мистецького об’єднання  «Районний творчий клуб «Первоцвіти Коропщини», яке очолювала до 2017 року.

Головною темою своєї творчості вона вважає пошук гармонії в людських стосунках, між людиною і природою. Ювілярка любить тварин, природу, подорожі. Віддана подруга і щирий  товариш багатьом.

У цей день зичимо Валентині Микитівні, аби життя дарувало їй вдосталь мрій, бажань і наснаги, сил і здоров’я творити та реалізовувати нові плани. Безхмарних життєвих горизонтів, радісних усмішок та сонячного тепла на щодень!