Благодійний тур Коропщиною

Дата: 11.07.2018 13:57

Минулої суботи, 7 липня, у Коропі відбувся благодійний інклюзивний тур для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями, організований Чернігівським міським громадським об’єднанням інвалідів «Шанс» на чолі зі Світланою Федоровою.

В рамках туру за підтримки Коропського будинку культури для гостей була проведена екскурсія визначними місцями Коропа з відвіданням Меморіального музею Миколи Кибальчича.

«Родзинкою» даної поїздки стало відвідання органічних фермерських господарств та знайомство з їхніми господарями – Миколою та Галиною Мисниками, Василем та Світланою Карацюбами.

Вони, а також науковий співробітник музею Григорій Касьяненко і Віта Шут, як провела цікаву екскурсію, отримали від ГО «Шанс» подяки за участь в інклюзивному турі.

Усі учасники заходу отримали незабутні враження та море позитивних емоцій!

За інформацією Коропського будинку культури