Чарувала колоритна «Вишенька»

Дата: 11.07.2018 12:36

Фото без описуГарний настрій у «Співочому парку» дарували сьогодні неповторні учасниці співочого колективу Вишенського будинку культури.

Місцеві жителі й гості селища уже звикли, що в літній час щосереди у парку імені Миколи Кибальчича лунає пісня від талантів Коропщини. Сьогодні глядачі, які завітали на звичне місце, насолодилися виступом колоритних  і вже добре знаних жіночок із Вишеньок.  Їхній колектив має назву «Вишенька».

Спочатку всіх гостей і артистів привітала начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська. Вона також трохи розповіла присутнім про цей колектив.

Кожна із його учасниць вдома має чимале господарство і багато роботи. Але щира любов до пісні і відданість сцені допомагають їм знаходити час у круговерті буденних справ ще і на репетиції та виступи. Але і старання ці не марні. За час свого існування «Вишенька» об’їздила із концертами чимало сіл Коропщини. Виступав колектив і за межами громади та району. І скрізь «Вишенька» здобуває визнання і любов публіки.

А сьогодні українська пісня у їхньому чарівному виконанні лунала коропським парком. Влучно доповнював святковий настрій ще й гумор.

Продовження проекту – за тиждень.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю