Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Підготовка до ярмаркування набирає обертів

    До Миколаївського ярмарку, що відбудеться в Коропі 28 липня, залишилося не так багато часу, тому чимало питань сьогоднішньої щотижневої робочої наради у селищного голови стосувалися підготовки до цього дійства.

   Зокрема Віктор Журавель дав керівникам окремих відділів доручення щодо заходів із благоустрою, роботи із підприємцями, які завітають до нас із атракціонами й розвагами тощо.

   Обговорили, звісно, і поточні робочі питання. Як повідомив  начальник відділу освіти Олег Курбанов, у школах ОТГ тривають ремонти, оголошено тендер на заміну вікон і дверей у Коропській школі. Також почалася підготовка до майбутнього опалювального сезону, невдовзі почнуть завозити тверде паливо.

   

Триває робота над інвестиційним планом Коропської ОТГ, про що повідомила в.о. начальника відділу економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Валентина Корольова. За дорученням селищного голови відділ, працюючи із грантовими заявками, звертатиме особливу увагу на ті проекти, що стосуються енергоефективності і розвитку виробництва.

   Як інформувала на нараді начальник відділу – служба у справах дітей Наталія Величко, нещодавно суд, на жаль, позбавив батьківських прав батьків у двох сім’ях в Нехаївці й Шабалинові. Вилучені діти невдовзі будуть довлаштовані в дитячі будинки сімейного типу на території району, зараз готуються документи для цього.

   Робочі питання були обговорені з керівниками усіх відділів. За результатами наради вони отримали доручення.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю« повернутися до списку новин