Свято гумору, поезії і авторської пісні

Дата: 05.07.2018 16:39

Вчора у регіональному історико-археологічному музеї відбулася зустріч із талановитою поетесою і гумористом, головою районного творчого клубу «Первоцвіти Коропщини» Світланою Милько із Нехаївки. Так стартував цикл започаткований музеєм заходів під назвою «Таланти Коропщини».

Працівники музею разом зі Світланою Станіславівною запросили коропчан на гостини відпочити і відволіктися від буденності. Спочатку Світлана Милько розповіла публіці про себе, родину і захоплення. Несподіванкою стало те, що ця розповідь була віршованою.

За фахом Світлана Станіславівна − технолог харчової промисловості. Працювала інженером-хіміком, завідуючою лабораторії Нехаївського крохмального заводу. Зараз працює в дитячому садочку. Кохана дружина. Мама сина і доньки, обоє студенти.

Вона – багаторічна учасниця художньої самодіяльності в своєму селі. Пише поезію, влучні гуморески на тему життя. І своїми доробками гостя залюбки поділилася з публікою.

А ще має Світлана Милько в своєму «арсеналі» авторські пісні – тексти поетеси поклала на музику композитор Олена Мітасова, також член клубу «Первоцвіти Коропщини». Тому свято було ще і пісенним.

Також були на ньому і елементи гри. Працівники музею запропонували гостям витягнути запитання із «горщика-питальника», і поставити його поетесі.

Дві години  заходу пролетіли, немов одна мить. Гості, які відвідали вчора музей, дякували і Світлані Станіславівні, і працівникам закладу за подароване свято.

Також поетеса і музейники обмінялися подаруночками. Світлана Милько отримала сувенірну продукцію, а для музею вона подарувала власну збірочку поезій «Вітрила надії». Тож книжка поповнила виставку видань місцевих авторів «Слова, записані віршами».

Такі цікаві зустрічі із творчими людьми краю проводитимуться в музеї і надалі. Стежте за анонсами.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)