Засяяв парк талантами із Будища

Дата: 04.07.2018 17:13

Як і щосереди, сьогодні чимало коропчан і гостей селища завітали у парк імені Кибальчича, аби стати частиною проекту «Співочий парк». А радість, чарівні пісні та гумор дарували гостям аматори Будищенського будинку культури – колектив «Барвінок».

Співочі гості на чолі із директором будинку культури Оленою Гузь та художнім керівником Віктором Веремієнком подарували глядачам справжнє свято, що складалося аж із 23 художніх номерів. Звучали пісні про рідний край та батьків, до душі публіці були й гумористичні та запальні композиції.

В якусь мить артисти змінили українські вишиванки на яскраве вбрання, характерне ромській культурі. Оплески, гарні відгуки, щирі слова вдячності… Проект живе, знаходить все нових і нових друзів, відкриває нові й нові таланти.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю