Любов до рідного краю – у «Співочому парку»

Дата: 27.06.2018 16:13

Фото без описуПередсвяткового дня у коропському парку дарували свою творчість на радість юній і дорослій публіці аматори художньої самодіяльності із Городища й Оболоння.

Виступ прийшовся у переддень свята Дня Конституції, тож тема любові до рідного краю, землі й родини і була лейтмотивом свята під відкритим небом.

Розпочав його колектив «Берегиня» із Городищенського будинку культури.

У виконанні неймовірно співочих і запальних жіночок пролунало чимало улюблених українських пісень. А тому зовсім несподівано було почути в їхньому виконанні реп (вокально-танцювальне шоу дотепно назвали «Ногу звело і спину також»). Ну як же тут встояти (чи то пак – всидіти) і не поаплодувати?

Після цього до вже «розігрітої» публіки вийшов колектив «Десняночка» із Оболоння. І знову – сюрпризи та цікавинки. Тамтешньому чоловікові принагідно захотілося продати свою дружину. Але побачив, неборака, що на «товар» попит є – передумав… додому забрав.

Після такого веселого початку аматори із Оболоння зачарували публіку ще й своїми піснями. А назвали виступ так – «Коли у серці по-справжньому панує любов».

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення та комунікацій з громадськістю