Заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни відбулися в Коропі

Дата: 22.06.2018 14:30

Сьогодні представники місцевої влади та громадськості зібралися біля меморіалу «Скорботна Мати» і в пам’ятній єдності вшанувати полеглих за часів воєнного лихоліття.

День 22 червня залишиться навіки чорною датою нашої історії. Саме з цієї дати 1941 року почалася війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом. Розгорнувся найдраматичніший період Другої світової, що призвів до величезних людських і матеріальних втрат, знищив мрії і надії, скалічив долі, забрав найдорожчих…

Сьогодні за щемливою традицією до меморіалу «Скорботна Мати» стежиною шани прийшли представники місцевої влади, органів самоврядування та громадськості. Серед них – голова районної ради Михайло Мазуренко, в.о. голови райдержадміністрації Валентина Саволєй, заступник селищного голови Василь Кравченко, голова районної організації ветеранів війни та праці Микола Заболотний, депутати.

У знак безмежної вдячності за врятовану землю коропчани вшанували пам’ять жертв війни в Україні хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

Це найменша данина вдячності захисникам нашої Вітчизни, які ціною власного життя дали шанс на життя усім нам. Ми пам’ятаємо!

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради