«Співочий парк» збирає все більше друзів

Дата: 21.06.2018 16:48

Фото без описуЗапочаткований торік мистецький проект успішно триває. Вчора свою творчість чисельній публіці дарували під липами у парку імені Миколи Кибальчича, що в Коропі, учасники самодіяльних колективів територіального центру соціального обслуговування. До них доєдналися творчі працівники терцентру і місцеві літератори.

Самодіяльний хоровий колектив «Вербиченька» (керівник Лариса Черниш) і хореографічний колектив «Шарм» (керівник Любов Проскура») уже давно заслужили любов і визнання місцевих глядачів. Тож чимало коропчан і гостей селища зібралися, аби вкотре насолодитися творчістю улюбленців.

Учасники «Вербиченьки» дарували публіці неповторні пісні, а жіночки із «Шарму» чарували танцями.

Також виступали і солісти: Валентина Ярова (вона, до речі, є автором ідей та засновником творчих клубів терцентру), Алла Шаповал, Євгенія Завгородня.

Звучало і поетичне слово – свої твори читали Валентина Михайленко і Григорій Марченко. А Ніна Помпа звеселила гумором.

Вітаючи глядачів, керівник відділу культури і туризму селищної ради запросила їх завітати в парк імені Миколи Кибальчича і наступної середи. Тоді із прийдешнім Днем Конституції українською піснею всіх вітатимуть аматори сцени із Оболоння та Городища. Тож не пропустіть.

За інформацією відділу культури і туризму Коропської селищної ради
Фото Анатолія Неділька