Сьогодні «Співочий парк» зібрав ще більше глядачів

Дата: 13.06.2018 15:27

Погожа днина дозволила багатьом, відклавши на деякий час справи,  завітати в парк імені Миколи Кибальчича в середмісті Коропа і насолодитися виступами аматорів сцени із Карильського й Билки.

Як ми вже повідомляли, минулої середи знову стартував творчий проект під відкритим небом, започаткований торік – «Співочий парк». І тепер щосереди у літній період, починаючи з 10 ранку, тут звучатимуть пісні й лунатиме гумор, звеселятиме запальний танок. Відвідати свято безкоштовно можуть всі охочі.

Сьогодні завітали до Коропа, аби подарувати свою творчість, аматори  художньої самодіяльності із Билки і їхні сусіди – артисти із Карильського будинку культури.

Як завжди на початку привітала всіх і побажала гарно провести час начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська.

А далі до справи взялися запрошені артисти, щедро обдарувавши публіку популярними естрадними піснями й гумором, танцювальними хвилинами.

Глядачі, яких сьогодні зібралося навіть і більше, ніж минулого разу, не шкодували долонь, вигукували «Браво!», дарували артистам квіти.

Приємно, що проект відділу культури і туризму селищної ради знаходить все більше вдячних поціновувачів.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради