На «Коронації слова» переміг уродженець Коропа

Дата: 11.06.2018 12:14

Фото без описуМинулий тиждень виявився рясним на здобутки наших майстрів художнього слова. Письменник родом із Коропа Володимир Ворона став переможцем цьогорічного міжнародного літературного конкурсу «Коронація  слова». А коропчанка Валентина Михайленко полонила своїми творами журі всеукраїнського фестивалю «Відродження поезії-2018». У цьому ж конкурсі, який проходив у Одесі, 3-тє місце здобула Світлана Милько із Нехаївки.

Перемогу престижного літературного конкурсу в номінації «Романи» Володимир Іванович отримав за свій твір «Відступники», який розповідає про події перед хрещенням Київської Русі.

Письменник, який нині проживає у Варві, народився в коропській родині ремісників. Навчався в місцевій середній школі. Згодом закінчив Конотопський будівельний технікум транспортного будівництва. Вищу освіту здобув у Московському інституті інженерів залізничного транспорту. Працював за фахом, займався рекламним бізнесом, виготовляв вироби із натурального дерева. У вільний час, як каже сам, займається різьбленням слова.  Написав повість про рідний Короп та його людей «Одвічний дух Десни» (інформація із біографічного довідника Валентини Михайленко «Коропщина в іменах»).

Володимир Ворона є членом районного творчого клубу «Первоцвіти Коропщини».

Також наприкінці минулого тижня стали відомими імена переможців всеукраїнського літературного фестивалю «Відродження поезії» в Одесі. Приємно, що письменниця і краєзнавець із Коропа Валентина Михайленко стала першою в номінації «Скрижалі душі». А також у цій номінації третє місце здобула поетеса із Нехаївки, нинішня очільниця районного творчого клубу «Первоцвіти Коропщини» Світлана Милько.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради