Знайомилися із фестивальним досвідом сусідів

Дата: 09.06.2018 21:21

Фото без описуСьогодні працівники галузі культури Коропщини на запрошення організаторів відвідали Всеукраїнський фестиваль «Відродження українського села, його духовності і культури» в селі Піски, що в Бахмацькому районі.

Фольклорне свято уже вп’яте проводять тут за ініціативи та підтримки керівника місцевого сільгосппідприємства.

Вперше відвідали захід із метою вивчення досвіду організації  фестивалів начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська, директор районного будинку культури Наталія Кузьменко і режисер Наталія Поліщук.

У цьому фестивалі беруть участь співочі та танцювальні колективи усієї області, а також із-за її меж. Для відвідувачів є чимало цікавинок і розважальних локацій, проводиться кінно-трюкове шоу, майстер-класи народних ремесел тощо.

Тут добре подбали за комфорт відвідувачів. Є цікаво оформлена фотозона, біля центрального входу розміщена програма фестивалю, аби  гості мали змогу розрахувати час і обрати найцікавіше для себе, також облаштовані стаціонарні глядацькі місця.

Взагалі, яскраве дійство припало до душі. Безумовно, досвід сусідів у організації свята згодиться нашим фахівцям у сфері культури.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради