Зацвіла «Калинонька» у «Співочому парку»

Дата: 06.06.2018 13:41

Фото без описуВиступом  колективу районного будинку культури сьогодні розпочався другий сезон унікального творчого проекту.

Майже щосереди усе минулорічне літо у парку імені Миколи Кибальчича, що в середмісті Коропа, лунали пісні, вірші та гуморески, виконувалися танці. А на лавках збиралося подивитися чимало людей – місцевих жителів і гостей Коропа, яких у середу тут чимало.  Глядачі успішно сприйняли започаткований селищною радою та її відділом культури і туризму проект, на меті якого – популяризувати місцеву творчість, нести людям радість і розраду, врешті – показати, наскільки рясно квітнуть наші села талантами. Тож щотижня до Коропа приїздив творчий колектив того чи іншого будинку культури зі своєю програмою. І радував публіці свою творчість.

Цікаво, що влучну назву проекту дав сам глядач – «Співочий парк». Бо ж дійсно, раз на тиждень парк по справжньому «співав» − і щира українська пісня про щастя і долю, про розлуку і кохання, про любов до Батьківщини і рідного краю лилася далеко-далеко…

…А сьогодні парк «заспівав» знову. Відкрила його автор ідеї, начальник відділу культури і туризму Людмила Самойловська.

У своєму вітальному виступі вона подякувала кожному глядачу за те, що він знайшов час і завітав на свято:

- Ми намагатимемося щоразу бути цікавими, різноплановими, різножанровими. Нести радість і дарувати свою творчість, незалежно від того, буде у парку повна глядацька «зала під відкритим небом», чи це буде лише один глядач. Адже ми цінуємо кожного із вас.

Але на сьогоднішнє свято завітало чимало поціновувачів пісні.  А співали для них дзвінкоголосі учасники колективу районного будинку культури «Калинонька».

Хорові виступи межувалися із сольними номерами та дуетами. Окремо виступали також і чоловічий та жіночий ансамблі. Було місце на святі і гумору −  своє оповідання про подорож у маршрутці зачитала Валентина Городня.

За все це глядачі щедро обдаровували артистів оплесками. Щодо початку нового сезону «Співочого парку» дехто з них висловив побажання, яке, однак, виступу творчого колективу не стосується: аби погода наступного разу була лагіднішою і дозволила сповна відчути радість свята під відритим небом.

А наступного разу парк «заспіває» за тиждень, у  середу. Так само – о 10-00. Тож за нагоди завітайте.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради