Світлій пам’яті Віктора Миколайовича Дворецького

Дата: 05.06.2018 17:02

Фото без опису   2 червня Коропщину спіткала непоправна втрата – передчасно пішов із життя Дворецький Віктор Миколайович − заступник голови районної ради, депутат районної ради, авторитетний, мудрий, виважений і водночас чуйний та людяний керівник, який більшу частину життя присвятив служінню громаді району.

Трудову діяльність Віктор Миколайович розпочав у колгоспі в рідному Шабалинові. Згодом був обраний головою виконкому Шабалинівської сільської ради. 8 років обіймав посаду очільника сільської ради. А від 2002 року − заступник голови районної ради.

На цій посаді він зробив великий внесок у становлення місцевого самоврядування, реформування земельних відносин, правового врегулювання і організації проведення адміністративно-територіальної реформи.

У пам’яті колег і тих, хто знав Віктора Миколайовича, він назавжди лишиться особистістю зі значними професійними і організаторськими якостями, людиною, яку поважали і до якої ішли за порадою, яка випромінювала оптимізм та могла підтримати інших.

У тяжкому горі щиро співчуваємо рідним та близьким Віктора Миколайовича, глибоко сумуємо через непоправну втрату.

Вічна пам'ять!

Виконавчий комітет Коропської селищної ради