Вітання з ювілеєм!

Дата: 01.06.2018 12:48

Фото без описуСьогодні святкує ювілей художник-живописець, педагог, лауреат Національної премії України імені Т. Шевченка, почесний громадянин селища Короп Віктор Ковтун.

ШАНОВНИЙ ВІКТОРЕ ІВАНОВИЧУ!
Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з  нагоди ювілейного Дня народження!

Чудового художника, незвичайно творчого і талановитого чоловіка від щирого серця вітаю з ювілеєм.

Прекрасна,  виважена  і  толерантна  людина – це далеко не усі якості, які Вас характеризують.

Ваша сумлінна праця, завзята енергійність, неймовірна творчість надихають на добрі справи, змушують задуматися про важливі речі у нашому житті, допомагають побачити головне.

Щиро бажаю Вам  щастя і здоров’я, сили і завзяття, невичерпного джерела енергії, новаторських ідей, свіжого погляду, вірних соратників і якомога менше перешкод  на довгому творчому шляху!

Нехай надалі  життя буде багатим на добро, хороші враження, щирих друзів. З радістю приймайте кожен новий день, черпайте силу і снагу від природи. Сонячних днів Вам, чудесного настрою, довгих років життя, невичерпного оптимізму і вічної молодості.

З повагою і шаною
Коропський селищний голова                                      Віктор Журавель