Безкоштовні екскурсії та кінопоказ – у Коропі відзначили Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2018 17:47

Фото без описуЗа традицією, у Міжнародний день музеїв – 18 травня, музеї всього світу запрошують відвідувачів на безкоштовні екскурсії. Коропський регіональний історико-археологічний музей не став винятком. Взагалі ж, святковий день виявився напрочуд насиченим у плані подій та відвідувачів.

Зокрема, провели оглядові й тематичні екскурсії в історико-археологічному музеї та його  відділі – музеї М.І.Кибальчича.

Для четверокласників Коропської школи організували перегляд кінострічки про будівництво дамби біля деснянського мосту, яку зняв кіноаматор, засновник і багаторічний керівник кіностудії «Вольниця» Дмитро Козел.

Дітворі було цікаво поринути у роки молодості їхніх бабусь та дідусів, побачити на відео нашого славетного земляка − маршала авіації Сергія Руденка, який ніколи не забував про Короп.

А ще сьогодні до працівників музею завітали з поздоровленнями та подарунками члени районної організації партії «БПП «Солідарність», щоб засвідчити пошану та подякувати за збереження культурної спадщини Коропщини.

За інформацією Коропського регіонального
історико-археологічного музею