Керівництво та склад молодіжної ради оберуть на Карпівці

Дата: 18.05.2018 16:36

Фото без описуНаступної п’ятниці, 25 травня о 12-00 в Коропі на березі озера Карпівка, біля «Плавучого мосту», відбудеться захід у форматі Відкритий простір на тему «Роль молодіжної ради в розвитку Коропської ОТГ».

На заході будуть обговорені принципи, етапи створення молодіжної ради та визначення лідерів, що сформують основний склад новоствореного  молодіжного органу.

Запрошується активна небайдужа молодь, яка готова робити реальні кроки для покращення культурного, соціального, правового, спортивного та  економічного життя громади.

Гостями заходу будуть представники органів місцевого самоврядування, працівники бібліотеки та експерти з захисту прав молоді − громадська організація «МART» (місто Чернігів).

Зустріч відбудеться у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За інформацією відділу економіки, муніципальних ініціатив,
інвестицій та енергоменеджменту