Бібліотека запрошує відкрити для себе Європу

Дата: 17.05.2018 17:25

Від 2003 року в нашій країні відзначається День Європи. Із літературою про європейський шлях України запрошують ознайомитися працівники центральної районної бібліотеки.

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Працівники ж центральної районної бібліотеки не чекають конкретної дати і за щорічною традицією організовують у читальному залі цикл тематичних виставок, що діють впродовж місяця.

Як розповіла бібліотекар відділу обслуговування Світлана Матвієнко, цьогоріч їх організовано три, для різних категорій читачів. Так для юнаків молоді діють виставки «Відкриваємо для себе Європу» та «Подорожуємо Європою разом з бібліотекою», для масового користувача – «Знай про Європу більше».

Література із перших двох виставок допоможе читачу більше пізнати європейські традиції та стиль життя. У виданнях із виставки для масового користувача більше ідеться про європейський шлях України – він подається як природний і закономірний процес.

Отож працівники книгозбірні запрошують усіх охочих ознайомитися із цією літературою.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради