У переддень свята – вітання ветеранам

Дата: 07.05.2018 17:50

За доброю традицією напередодні свята Перемоги керівники району і громади із побажаннями, квітами та подарунками завітали у домівки ветеранів Коропа.

Гостей сьогодні приймали шановані Зінаїда Аполлінаріївна Цеброва, Яків Андрійович Юденок, Андрій Лазарович Горовий, Василь Іванович Сагань і Анатолій Васильович Сарапін. До них у гості завітали селищний голова Віктор Журавель,  заступник голови райдержадміністрації Валентина Саволєй, голова районної ради Михайло Мазуренко, голова районної організації ветеранів війни та праці Микола Заболотний.

Ветеранам на знак пошани керівники вручили подарункові набори й квіти, а голова райради передав ще і вітальні листівки від обласного керівництва.

Візити минали у задушевній розмові про воєнне і трудове минуле, а також сьогоднішнє життя. Ветеранам побажали міцного здоров’я на довгі літа, злагоди і щастя, добра та сонячних днів. Їм подякували за мужність, витримку і стійкість, за те, що витримали буревії вогняних років, зберігши чистоту помислів та душі, ставши гарним прикладом для нових поколінь.

На жаль, уже не всі ветерани  здужають, аби відвідати мітинг на свято 9 травня. В їхню адресу звучали найщиріші побажання здоров’я, сил, витримки і довголіття.

У свою чергу ветерани дякували гостям за увагу та турботу, зичили їм добра, щастя та успіхів у справах.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради