СТАРТУВАЛА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Дата: 03.05.2018 17:38

Фото без описуСьогодні на базі Атюшівської ЗОШ імені Станіслава Ковтуна вже втретє успішно розпочався початковий етап всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Участь у заході сьогодні й завтра візьмуть юнаки та дівчата віком 14-16 років із 9 загальноосвітніх шкіл ОТГ та Черешенської спеціалізованої школи-інтернату.

Із самого ранку всі десять команд (роїв) зайнялися облаштуванням побуту – поставили намети, приготували місця для багаття, розмістили атрибутику тощо.

Розпочалися змагання видовищною урочистою частиною на ганку Атюшівської школи, якій передувало шикування усіх роїв: «Голомозі гайдамаки» (Атюша), «Хортиця» (Короп), «Патріот» (Рождественське), «Черешенське братство» (Черешеньки), «Мамай» (Риботин), «Козацький гарт» (Нехаївка), «Повстанці» (Карильське), «Деснянці» (Оболоння), «Гайдамаки» (Шабалинів), «Дзвін» (Лукнів).

На церемонії відкриття були присутніми начальник відділу освіти селищної ради Олег Курбанов, начальник відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту Оксана Нестеренко, начальник відділу районного військового комісаріату Микола Хілько, учасник бойових дій АТО Олексій Малік, голова Атюшівського старостинського округу Станіслав Пилипець.

Олег Курбанов подякував організаторам, дирекції Атюшівської школи за гостинність, а всім учасникам побажав перемог.

- Наша школа, яка носить ім’я полеглого в зоні АТО Станіслава Ковтуна має повне право проводити цю військово-патріотичну гру на своїй території. Адже Станіслав Ковтун залишив по собі патріотичний слід та приклад героїзму. Він постійно тримав себе у відмінній фізичній формі та вів здоровий спосіб життя, брав участь у різних змаганнях, − зазначив у вітальному виступі староста Атюші.

Далі відбувся конкурс «Впоряд», у якому рої демонстрували виконання вправ стройової підготовки, крокування з піснею і творче завдання. Кожен виступ оцінювала суддівська комісія.

Попереду в учасників – змагання зі стрільби, долання туристично-спортивної смуги перешкод, штовхання гирі, надання першої медичної допомоги, історичний та художній конкурси і ще багато чого іншого.

За підсумками  змагань завтра буде названо переможців і нагороджено кращих.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради