Повниться скарбничка дитячих перемог

Дата: 02.05.2018 16:59

Фото без описуВихованка Коропського центру дитячої та юнацької творчості  Альона Леденко  нещодавно отримала перемогу в районному конкурсі «Мій весняний букет 2018». Його задля збереження первоцвітів та рідкісних рослин проводить Мезинський національний природний парк у рамках всеукраїнської акції «Первоцвіт».

Загалом на адресу організаторів надійшло 35 робіт із 8 навчальних закладів Коропщини. Конкурсна комісія визначили кращих у номінаціях.

Отже, перемогу в номінації «Сувенір» здобула робота 9-річної коропчанки Альони Леденко, вихованки гуртка «Паперова пластика» (керівник Наталія Циганок). Від організаторів вона отримала грамоту.

Також за активну участь у  конкурсі Коропський центр дитячої та юнацької творчості був нагороджений подякою.

За інформацією Центру дитячої та юнацької творчості
Коропської селищної ради