Національно-патріотичного виховання є однією з головних складових національної безпеки України

Дата: 27.04.2018 15:23

Фото без описуНаціонально-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, головною метою якого є набуття молодими громадянами 14-35 річного віку соціального досвіду, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин, формування особистісних рис громадянина Української держави, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, інтелектуальної, правової, трудової, екологічної культури.

Національно-патріотичне виховання формується на прикладах історії становлення Української державності, українського козацтва, героїки визвольного руху, досягнень у галузі політики, освіти, науки, культури і спорту, збереження навколишнього середовища.

Сьогодні в рамках Програми Коропської селищної ради з національно-патріотичного виховання  на 2017-2020 р. в  комунальному закладі «Черешенська середня школа-інтернат I-III ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів» та Оболонській ЗОШ І-ІІІ ст.  громадською організацією «АНТИ» проведено інформаційно-навчальний захід.

В ході якого тренером Євгенієм Приходько було простими словами донесено до учнів серйозні речі стосовно надання першої допомоги в кризових ситуаціях.

Слухачі мали можливість ознайомитись з засобами первинної медичної допомоги і навчились ними користуватись на практиці.

Знайомились з різними видами зброї та засобами індивідуального захисту і мали можливість приміряти обмундирування  українського воїна.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради