Вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2018 15:51

Із нагоди 32-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції сьогодні в Коропі пройшли скорботні заходи

Біля пам'ятника учасникам ліквідації аварії на Чернобильській АЕС відбувся  мітинг-реквієм. На захід зібралися ліквідатори, представники органів влади та місцевого самоврядування, селищний  голова Віктор Журавель, члени громадських організацій.

У своєму виступі в.о. голови райдержадміністрації Валентина Саволєй подякувала учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті XX століття за їхню хоробрість та відвагу.

Пам’ять тих, хто поклав життя у боротьбі зі сліпою ядерною стихією вшанували хвилиною мовчання.

У виконанні методиста районного будинку культури Ірини Коротич прозвучала пісня про чорнобильське лихо.

Учасники заходу поклали живі квіти до підніжжя меморіалу. А після − у Свято-Успенському храмі долучилися до спільної молитви за жертвами Чорнобильської трагедії.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради