На весняне прибирання вийшли гуртом

Дата: 23.04.2018 11:53

Фото без описуДо щорічної акції з благоустрою під назвою «За чисте довкілля» активно долучилися минулої п’ятниці працівники установ та організацій Коропа. Результат потішив – у парках і в лісі стало значно чистіше.

Працівники КСК «Аполлон», центру дитячої та юнацької творчості, фінансового управління селищної ради, відділу освіти, відділу комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, державної реєстрації прав на нерухоме майно, центру надання адміністративних послуг взялися наводити лад у парках коропського середмістя.

На прибирання лісового масиву за Коропом вийшла решта працівників  селищної ради.

Загалом у п’ятницю участь у «суботниках» взяли працівники багатьох установ та організації Коропа, причепуривши прилеглі території. А стартувало весняне прибирання за декілька тижнів до цього, щойно зійшов сніг.

Зібране сміття, торішнє листя і траву робітники комунального підприємства «Благоустрій» вивезли на звалище. Однак всім нам не варто забувати, що чистота вулиць і парків залежить не лише від комунальників. Охайність та затишок селища – спільна мета, цінність і гордість. Тому учасники «суботника» сподіваються, що громадяни ретельно дбатимуть за збереження благоустрою.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради