До відома виробників плодово-ягідної продукції

Дата: 19.04.2018 16:06

Фото без опису26-27 квітня в столиці відбудеться Міжнародна конференція з органічного ягідництва, в ході якої виробники органічної ягідної продукції та початківці, зацікавлені розвивати бізнес у напрямку органічного ягідництва, зможуть отримати інформацію, аналітику, технології та контакти для розвитку бізнесу.

Місце проведення заходу – Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 10д.

Організаторами події є Компанія «Органік Стандарт», міжнародний сертифікаційний орган у сфері органічного виробництва, та Компанія «Органік Бізнес-школа», провідний навчальний, тренінговий проект органічного ринку.

Вартість участі однієї особи за 2 дні складає 4000 грн, за 1 день – 2600 грн. За умови участі двох представників від однієї компанії організаторами надається знижка 15%.

Просимо керівників сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на виробництві плодово-ягідної продукції, або які мають намір займатись органічним ягідництвом, що бажають взяти участь у заході, повідомити відділ економіки, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту до 23.04.2018.

За інформацією відділу економіки, муніципальних ініціатив,
інвестицій та енергоменеджменту апарату Коропської селищної ради