Роль Молодіжної ради в розвитку Коропської ОТГ

Дата: 19.04.2018 08:52

25 квітня  об 11-00 в районному будинку культури відбудеться інформаційний захід «Роль Молодіжної ради в розвитку Коропської ОТГ». Він є одним із етапів проекту «Громада, де чути голос молоді» за сприяння громадської організації «МАRT», що активно займається захистом прав людини та навчає молодь основним принципам створення дієвих молодіжних рад.

Метою даної зустрічі є інформування молоді щодо активної участі в житті громади, пробудження самосвідомості та відповідальності за розвиток молодіжного руху та підтримку молодіжних ініціатив, права людини та громадянина. Тому всіх зацікавлених, а саме: учнівську чи працюючу молодь, активних батьків, які бажають робити конкретні кроки для покращення життя дітей та молоді в громаді, запрошуємо долучитись до даного заходу.

За інформацією відділу сім'ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради