Сьогодні – День пожежної охорони

Дата: 17.04.2018 10:17

1Професійне свято вогнеборців, що відзначається щорічно 17 квітня, було встановлене 2013 року, враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж.

П’ять місцевих пожежних команд працюють сьогодні на території Коропської громади: в Атюші, Рождественському, Нехаївці, Шабалинові та Оболонні. Загалом − 15 пожежних, по троє в кожній МПК.

Будь-якої миті приступити до ліквідації вогняної стихії вони можуть із новим обладнанням та спецодягом. Сучасні пожежні костюми, каски, рукавиці (краги) і пожежні рукави – загалом п’ять комплектів спецодягу були придбані за кошти селищного бюджету на початку року.

Вітаємо наших пожежних із професійним святом. Дякуємо за постійну варту нашої безпеки та благополуччя, здоров’я і життя.

На фото – вогнеборці з Нехаївки.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради