На підсумковій нараді відзначили роботу кращих будинків культури

Дата: 11.04.2018 16:22

Сьогодні, 11 квітня, працівники відділу культури і туризму селищної ради, директори  сільських БК та працівники музеїв зібралися разом на робочу нараду. Відділ культури і туризму при селищній раді був створений торік у березні. Тож настав час підбити підсумки його річної діяльності.

Провела нараду начальник відділу Людмила Самойловська.

Участь у зібранні взяли директор районного будинку культури Наталія Кузьменко, режисер Наталія Поліщук, методист Людмила Ткаченко і хореограф Жанна Маркачова.

Із питань трудової дисципліни та дотримання норм чинного законодавства, а саме Закону України «Про культуру» інформувала присутніх діловод Людмила Костюченко.

Щодо надання платних послуг закладами сфери доповідав головний спеціаліст – бухгалтер відділу Анатолій Кузьменко. Також наголосили на важливості і неухильності дотримання правил техніки пожежної безпеки.

Йшлося і про ощадливість: про заходи з енергоефективності поінформувала Валентина Бережна.

Підсумували на нараді і роботу сільських будинків культури об’єднаної громади за рік. Відзначили Атюшівський, Будищенський, Билський, Городищенський, Краснопільський, Нехаївський будинки культури та Шабалинівський будинок народних традицій і дозвілля. З іншого боку – було вказано і на недоліки у роботі деяких керівників сільських БК.

Насамкінець разом окреслили плани та обговорили заходи культурної сфери, що відбудуться в поточному році.

За інформацією відділу культури і туризму
Коропської селищної ради