Про ухилення від виконання батьківських обов’язків розглядали на комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 11.04.2018 15:26

11 квітня  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Коропської селищної ради, на порядку денному якого  розглянули  питання про  ухилення від виконання батьківських обов’язків батьків по відношенню до  малолітніх дітей  на території  Нехаївського та Шабалинівського старостинських округів.

Членів комісії ознайомили з складними життєвими обставинами, які склалися в родинах та актами обстеження побутових умов сімей, а  також  інформацією щодо медичного нагляду за дітьми.

В результаті обговорення вирішили підготувати клопотання до районного суду про позбавлення батьківських прав нерадивих батьків.

За інформацією відділу - служба у справах дітей Коропської селищної ради