Світлого Великодня!

Дата: 06.04.2018 15:34

Шановні жителі громади! Щиросердно вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Сердечно бажаю вам душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру і добробуту. Нехай у цей Великий День душа повниться відчуттям абсолютного щастя, чистої радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у вашому серці найсвітлішою надією. Кожна ваша молитва нехай єднає вас з відкритим Великоднім небом і повертається пречистим Господнім благословенням. Злагоди, достатку, віри і щирої любові вам та вашим родинам.

З повагою
Коропський селищний голова                                                                  Віктор Журавель