Коропська команда «Нащадки Ігнатовича» в історичному квесті в Батурині під девізом «Же през ШАБЛЮ маєм ПРАВО»

Дата: 26.03.2018 16:31

Фото без описуДо 379-ї річниці з дня народження гетьмана України Івана Мазепи (20 березня 1639 р.) Батуринська міська рада ОТГ, Національний історико-культурний заповідник “Гетьманська столиця”, громадська організація «Вогонь Відродження» 24 березня 2018 р. провели історичний квест гетьманським Батурином "Шабля". Змагались потужні команди славних міст Гетьманщини -Батурин, Бахмач, Борзна, Короп, Конотоп, Ніжин.

Коропська команда: Оксана Нестеренко, Олександр Кульбака, Григорій Касьяненко, Сергій Пономарчук, Сергій Сова.

Майданчиком стали унікальні пам’ятки Гетьманської столиці – палац гетьмана Розумовського, Цитадель Батуринської фортеці, Гончарівка – заміська резиденція гетьмана Івана Мазепи, Будинок Генерального суду, Палац Розумовського.

Організація квесту на найвищому рівні: цікаві завдання з історії життя Івана Мазепи та Пилипа Орлика,  завдання на логіку та спритність, чудова акторська гра співробітників заповідника «Гетьманська столиця».

«Нащадки Ігнатовича» вибороли в жеребкуванні можливість стартувати першими, в цікавій боротьбі стяг Коропської ОТГ замайорів третім.

За інформацією відділу сім’ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради