Соціальна допомога отримана злочинним шляхом

Дата: 23.03.2018 08:08

Органом досудового слідства Коропського відділення поліції завершено розслідування кримінального провадження стосовно жительки Коропського району, яка вчинила шахрайські дії при отриманні щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та району проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, чим заподіяла державному бюджету України збитки на суму 14 тис. грн.

На підставі зібраних доказів беззаперечної вини особи «А» прокурором прийнято рішення, про повідомлення про підозру останній у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190, ч. 1, 4 ст. 358 КК України.

Разом з цим, завдяки злагодженій роботі Коропського відділу місцевої прокуратури та Коропського відділення поліції підозрюваною особою збитки в сумі 14 тис. грн. відшкодовано до державного бюджету в повному обсязі.

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт відносно особи «А» скеровано до суду.

Судовий розгляд триває.

Довідково: максимальна санкція ч. 1 ст. 190 КК України передбачає покарання у виді обмеженням волі на строк до трьох років.

Максимальна санкція ч. 1 ст. 358 КК України передбачає покарання у виді обмеженням волі на строк до двох років.

Максимальна санкція ч. 4 ст. 358 КК України передбачає покарання у виді обмеженням волі на строк до двох років.

За інформацією Коропського відділу Бахмацької місцевої прокуратури