Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Кожна родина на контролі

    На сьогодні держава особливу увагу звертає на контроль за родинами з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, та при живих батьках залишилися без батьківської любові та опіки. Саме тому, 13-14 березня фахівцями із соціальної роботи Коропського РЦСССДМ, спільно із працівником Служби у справах дітей РДА відвідали  та зробили оцінки потреб сімей в населених пунктах: Билка, Поліське, Атюша, Рождественське, Шабалинів, Нехаївка, Риботин.      

    Кожен із працівників відповідних служб мав можливість поспілкуватися з батьками та їхніми дітьми про нагальні проблеми, які виникли в даних родинах. Дуже багато проблем у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Через батьківську байдужість, безвідповідальність, порушення моральних норм і правил поведінки страждають насамперед звичайно діти, тому що саме вони є найвразливішою верствою населення.  Живуть життям, бачачи майже кожен день п’яні компанії вдома, що має негативний вплив на їх психіку та здоров’я, що в майбутньому дорослому житті буде заважати створити гарну родину та бути корисним в суспільстві.

  Нажаль, але довелось відвідати і опікунські сім’ї, в яких побачена картина не зовсім відповідає ідеалам виховання в опікунських родинах. «Від побаченого залишилися тільки негативні спогади та емоції, та сподівання, що після нашого візиту відношення рідної бабусі до дітей, яких вона взяла під опіку зміниться на краще. В таких випадках хочеться плакати від втраченого щасливого дитинства.»- розповів фахівець центру Кузьменко І.І.

   Хочеться подякувати всім старостатам,  працівникам загальноосвітніх навчальних закладів та медикам у відвіданих населених пунктах за плідну співпрацю  та подання змістовної інформації для  вирішення соціальних проблем наших клієнтів.

 

 

 

За інформацією Коропського районного центру соціальних служб 
для сім'ї, дітей та молоді« повернутися до списку новин