На виконкомі підвели підсумки організації святкування Миколаївського ярмарку

Дата: 26.07.2017 15:49

Фото без описуРозпочинаючи засідання виконкому, селищний голова Віктор Журавель привітав іменинників  Станіслава Пилипця та Володимира Капицю з днем народження,

побажавши їм міцного здоров’я, творчої наснаги  у роботі та  родинного добробуту.

Після затвердження порядку денного перейшли до розгляду  проектів рішень.

По питанню внесення змін до показників селищного бюджету на 2017 рік доповіла начальник фінансового управляння Наталія Басанець.

Головний спеціаліст організаційного відділу  Людмила Двойнос ознайомила присутніх з питанням про затвердження Положення про організацію та проведення Миколаївського ярмарку, фестивальних заходів на території Коропської селищної ради, про погодження калькуляції вартості  години роботи мотокоси.

Заступник селищного голови з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та містобудування Олег Мельоха  звітував по питаннях надання дозволу на передачу у безоплатне користування (позичку) відділу культури і туризму Коропської селищної ради майна комунальної власності селищної ради, про формування переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в новій редакції,  про  передачу на балансовий облік КП «Благоустрій» селищної ради майна комунальної власності Коропської селищної ради  та про затвердження проектно-кошторисної документації.

Селищний голова спільно із старостами усіх старостинських округів громади, начальником відділу культури і туризму селищної ради Людмилою Самойловською дуже детально зупинився на питаннях уточнення всіх моментів  по організації доїзду учасників художньої самодіяльності та участі представників старостинських округів у святковому костюмованому параді, облаштуванні куренів та ряді інших питань.

На запрошення Віктора Журавля на питання  старост щодо охорони внутрішньої безпеки та порядку групою реагування патрульної поліції, яка буде обслуговувати населення,  відповіді надав начальник сектору превенції Коропського ВП  Бахмацького ВП ГУНП Валентин Висоцький.

Всі доручення голови взяті під контроль до виконання.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради