Урочистості з нагоди Дня захисника України

Дата: 13.10.2017 16:44

Фото без опису14 жовтня з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва в Коропському районному будинку культури відбулися урочистості.

Відкрив святковий захід Коропський селищний голова Віктор Журавель. На заході також були присутні заступник селищного голови Олег Мельоха, начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська.

Селищний голова поздоровив учасників антитерористичної операції та всіх мешканців громади зі святом. «Незламний козацький дух та глибока віра  віками формували    витривалий характер  українців, давали наснагу в боротьбі за свободу. Сила та єдність нашого народу пройшла випробування вогнем та мечем»,- зазначив очільник громади, звертаючись до присутніх.

До вітань долучилися районний військовий комісар Олександр Киянець та голова районної організації "Спілка учасників антитерористичної операції Коропщини" Олександр Негрій.

Указом Президента України відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» були нагороджені Олександр Киянець та Олексій Малік.

За проявлену відвагу, мужність, патріотизм та сміливість у боротьбі за вільну та незалежну Україну під час проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня захисника Вітчизни Почесні грамоти  Коропської селищної ради отримали Андрій Котченко, Ольга Отрош. Подяки Коропської селищної ради – Юрій Мазепа, Лариса Махновець.

Під час  офіційної частини військовий комісар урочисто вручив повістки на строкову службу призовникам Коропщини Антону Баранцю, Олегу Самусю, Павлу Настенку.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання  полеглих на Сході воїнів-земляків.

В концертній програмі взяли участь аматори художньої самодіяльності села Краснопілля та  села Нехаївки  спільно з артистами районного будинку культури. А глядачі, які завітали сьогодні на свято стали учасниками  веселих конкурсів і отримали подарунки від організаторів заходу.

Відбулося  покладання  квітів до пам’ятних знаків борців за незалежність і свободу України.

Також під час заходу працівниками відділу сім'ї, дітей, молоді та спорту селищної ради  була організована виставка дитячих малюнків "Козацькому роду нема переводу".

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради