День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2018 15:34

15 лютого  пройшли заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям зібрались керівництво громади, району, ветерани афганської війни і представники громадськості.

Відбулось покладання квітів та вшанування загиблих хвилиною мовчання. Перед учасниками зібрання виступив голова районної ради Михайло Мазуренко, який звернувся  до афганців зі словами вдячності за їхню плідну трудову діяльність, активну життєву позицію, патріотичне виховання молоді та підтримку афганського руху.  За те, що і сьогодні колишні воїни-афганці відстоюють територіальну цілісність нашої держави на Сході України і  повели за собою молодих необстріляних юнаків, особистим прикладом передаючи знання військової справи.

Учасники  бойових дій Федір Булюк та Володимир Бараба  були     нагороджені грамотою та подякою за значний вклад  в     роботу по соціальному захисту ветеранів війни та праці, військово-патріотичне, трудове, моральне виховання молоді району,     високий авторитет і повагу серед населення смт Короп та з нагоди 30-річного ювілею ветеранської організації Коропського району.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради