Щедра зустріч

Дата: 05.01.2018 15:33

Дуже цікавою, святковою і казковою була «Щедра зустріч» для дітей організована відділом сім'ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради 05.01.2018, яка об'єднала діток з багатодітних, малозабезпечених, сімей, що опинились в складних життєвих обставинах з усіх населених пунктів нашої громади.

Дійсно виявилась вона щедрою на позитивні емоції, дружні посмішки, і звичайно подарунки, які з доброю душею та відкритим серцем приготували для дітлахів наші постійні помічники   благодійники: Грибань Анна, Кузьменко Тетяна, Сидоренко Ксенія, Євгеній Мисник, Валентина Лега, яка надала приміщення та привітний персонал для комфортного проведення дозвілля  та інші благодійники.

Цікаву святкову конкурсну програму для  малечі  організували Дід Мороз (Ігор Кузьменко) та Снігуронька (Наталія Поліщук). Перед святковою дискотекою діти посмакували смачну піццу, солодощі, фрукти та органічні соки ФСГ «Золотий пармен».

Щасливі діти, вдячні батьки, натхненні організатори і побажання всіх зробити свято традиційним.

За інформацією відділу сім'ї, дітей, молоді та спорту
Коропської селищної ради