Презентація наукової праці

Дата: 10.03.2017 15:32

Фото без опису10 березня  2017 року в Коропській центральній бібліотеці відбулась значима подія, на яку була запрошена начальник відділу культури і туризму Коропської селищної ради Людмила Самойловська.

Наш земляк, молодий учений історик, краєзнавець Сергій Анатолійович Токарєв презентував свою наукову працю «Коропська сотня Ніжинського полку у другій половині 17-18 ст».

Шлях цієї книги до читача  був довгим, непростим, з повною віддачею молодого науковця своїй праці. І ось за сприянням і місцевої влади, районного відділу культури та РТО «Первоцвіти Коропщини», було прийнято програму та виділено кошти для допомоги видання творів місцевих авторів. В рамках цієї програми вийшло в світ в 2017 році 2 книги - роман Валентини Михайленко «Історія трамвайчика» та історико-краєзнавча праця Сергія Токарєва «Коропська сотня Ніжинського полку у другій половині 17-18 ст.».

Присутні мали змогу познайомитися з цими книгами,поспілкуватися з авторами, задати питання, висловити свою думку, подискутувати.

Загалом же в 2017 році вийшло в світ 6 книг місцевих авторів - членів РТО «Первоцвіти Коропщини»: Світлани Матвієнко «Посередині долі», Світлани Милько «Вітрила надії», Мирона Білоуса «Тайстра», Валентини Михайленко «Силуети», «Історія трамвайчика», Сергія Токарєва «Коропська сотня Ніжинського полку у другій половині 17-18 ст».

Усі ці книги можна побачити, почитати або придбати в Коропській бібліотеці.

За інформацією Коропської центральної бібліотеки