Щотижнева робоча нарада селищного голови

Дата: 09.01.2018 15:24

Віктор Журавель провів робочу нараду за участю заступників, керівників структурних підрозділів та виконавчого апарату селищної ради.

У ході наради було розглянуто стан справ  щодо забезпечення життєдіяльності громади, а також проаналізовано роботу управління та відділів ОТГ.

Першими розглядалися фінансові питання в зв’язку з тим, що з  початку бюджетного року вводиться нова програмна класифікація кодів видатків, згідно з чим потрібно закрити старі рахунки і відкриті нові по бюджетній установі та на протязі тижня розробити річні, помісячні розписи видатків загального та спеціального фондів на 2018 рік.

Обговорили і питання  майбутньої діяльності  ЦНАПу, який невдовзі буде  знаходиться за новою адресою вул. Кибальчича, 12 (приміщення РАЦ), де  на сьогодні йде підготовка документів для доступу до реєстру речових прав на нерухоме майно та  єдиного державного реєстру юридичних осіб,  фізичних осіб-підприємців, громадських формувань, а  також розробляється проект рішення про затвердження печаток адміністраторів ЦНАП.

Начальник відділу освіти  Олег Курбанов повідомив про реєстрацію нових закладів ДЮСШ та ЦДТ що створені при відділі освіти Коропської селищної ради.

Олександр Лаврик, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської селищної ради, доповідав про дотримання  трудового режиму соціальними  працівниками в селах громади.

З питання організації культурно-масових   заходів протягом поточного місяця проінформувала начальник відділу культури і туризму селищної ради Людмила Самойловська.

Доручення селищного голови на робочій нараді були розглянуті  та  взяті до відома.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради