Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

АКТИВІСТИ КОРОПЩИНИ НА ТЕРИТОРІЇ АКТИВНОЇ МОЛОДІ «ТАМ»

«ТАМ» – це обласний захід, спрямований, і на оздоровлення, і на відпочинок, і на саморозвиток кожного учасника. Цьогоріч він проходив на території комплексу «Голубі озера», де мальовничо розмістилось та працювало наметове містечко «ТАМ» (Територія активної молоді).

  Захід зібрав близько 350 учасників. Серед них: команди райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, атовці, волонтери та молоді сім’ї.

  Значна увага при проведенні заходу приділялася військово-патріотичному вихованню: заняття з тактичної медицини, стрілецької підготовки тощо. До того ж, «ТАМ» – це можливість побачитися з друзями з усієї області, взяти участь у спортивних змаганнях та дізнатися щось нове для себе на цікавих та пізнавальних тренінгах.
Усі учасники відмітили високий рівень організації фестивалю та висловили сподівання, що з кожним роком захід набиратиме все більшої популярності та збиратиме ще більше учасників з усієї України та зарубіжжя.

  Приємною несподіванкою для нашої команди було визнання їх творчої візітівки найкращою серед всіх учасників, як зазначила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш.

    Коропську селищну раду представили: Кузьменко Ігор, Федоренко Денис та Чмир Михайло.

За інформацією відділу сім'ї, дітей, молоді та спорту Коропської селищної ради« повернутися до списку новин