Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Відбулася нарада

          Відбулася робоча нарада, на яку були запрошені начальники відділів освіти, культури і туризму, фінансового управління, а  також   апарату Коропської селищної ради.

Провів нараду перший заступник селищного голови Василь Кравченко, який звернув увагу на передавальні акти матеріальних цінностей активів та балансових рахунків сільських рад, де разом з майном передається наявна технічна документація на об’єкти основних засобів та документи, які підтверджують права на володіння користування та розпорядження об’єктами матеріальних активів.

         На питання щодо чистки, за рахунок бюджетних коштів, шахтних колодязів громадського користування (якщо колодязем користується три і більше сімей) відповідав керівник КП «Вода» Микола Сердечний та начальник  відділу фінансово-господарського забезпечення - головний бухгалтер Олена Протасова, яка нагадала, що в даній ситуації будуть обслуговуватися колодязі, які вже передані на баланс Коропської селищної ради.

 

          Обговорювалося питання  прибирання кладовищ жителями селища  (біля могил своїх рідних), а також  прибудинкових територій.

 

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради« повернутися до списку новин