Гучними оплесками та вигуками «Браво!» зустрічали духовий оркестр

Дата: 12.07.2017 15:14

Оголошення про виступ  духового оркестру, розміщене заздалегідь на сайті    та на сторінці Facebook  Коропської селищної ради,  зібрало в парку ім. М.І. Кибальчича багато глядачів,

серед яких було чимало родичів учасників оркестру - учнів музичної школи.

Всі прийшли подивитися не просто на своїх дітей, внуків, а на творчий виступ професіоналів духових інструментів під керівництвом Бориса Литвиненка.

Духовий оркестр був створений у 2000 році, а вже в 2002 році отримав звання народного.

Всі мали змогу послухати оркестрові композиції: вальс «Чекання», вальс із кінофільму «Мой нежный и ласковий зверь»,  Попурі вальсоманія, Києве мій, Вільна Україна, Пісня про рушник, Портофіно та ліричні  твори  на музику 70-80 років.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради