Пожежникам Коропської ОТГ вручили новий спецодяг та інвентар

Дата: 11.01.2018 15:01

Програма забезпечення  діяльності   пожежної  охорони  на території  Коропської  селищної  ради (об'єднаної територіальної громади)    визначає  основні  напрями діяльності  місцевої пожежної  охорони,  забезпечення  її  діяльності, підтримки розвитку  та  зміцнення матеріально-технічної  бази.

Адже пожежники повинні    забезпечити захист населення, навколишнього природного середовища,  небезпечних об'єктів, об'єктів підвищеної небезпеки, об'єктів з масовим перебуванням людей та населених пунктів селищної ради від пожеж.

Згідно Програми забезпечення  діяльності   пожежної  охорони  на території  Коропської  селищної  ради (об'єднаної територіальної громади)     50 тисяч гривень для пожежних команд громади виділили з селищного бюджету на оновлення спецодягу та пожежного інвентаря. Сьогодні, 11 січня,  пожежні команди в селах Атюша, Рождественське, Нехаївка, Шабалинів, Оболоння отримали новенькі  пожежні костюми, пожежну каску, рукавиці (краги), пожежні рукави. Усі 5 комплектів спецодягу  встановленого взірця та відповідають усім українським нормам.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради