Зустріч з чемпіонами спартакіади допризовників

Дата: 26.09.2017 14:53

Нещодавно завершилися змагання обласного національно-патріотичного заходу «Я – патріот», що проходять уже третій рік поспіль в смт Гончарівське Чернігівського району,  де базується перша танкова бригада.

Більше двох сотень учасників – як школярі, так і студенти, на власному досвіді змогли відчути, що таке «армійські будні».

Юнаки  змагалися з бігу на 100 м, 1000 м, підтягування  на перекладині, метання гранати та стрільбі.

Як відомо, вже другий рік поспіль, саме наші школярі піднялися найвищої сходинки п’єдесталу.

Сьогодні голова селищної ради Віктор Журавель завітав до Коропської школи, щоб особисто від всієї громади та депутатського корпусу привітати переможців з успіхом.

«Влада не стоїть осторонь таких подій і завжди буде підтримувати відповідні заходи. Ми раді за вас – майбутні захисники нашої держави» - озвучив Віктор Іванович.

До теплих слів вітань керманич громади додав ще й матеріальне заохочення, яке отримали всі учасники спартакіади допризовників та їхній наставник Анатолій Кеда, під керівництвом якого команда Коропщини здобуває лише призові місця вже третій рік.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради