Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

КП "Благоустрій"

  Одне із найважливіших завдань будь-якого органу місцевого самоврядування полягає в забезпеченні комфортного проживання мешканців громади, раціональному використанні рухомого й нерухомого майна, земельних ділянок та інших ресурсів, що перебувають у комунальній власності.

    Керівником комунального підприємства "Благоустрій", яке знаходиться на території Коропської селищної ради, в минулому році був призначений Сергій Мурашко. Сьогодні  підприємство  має пилораму, столярний цех, де є циркулярка, фуганок та ресмус, за допомогою яких обробляють пиломатеріали, виготовляють штахетник для населення.    

 

 

  Серед автомобільного арсеналу мають асинозаційну машину, вантажний автомобіль для монтажних робіт, машину для надання ритуальних послуг та здійснення перевезень, вивезення сміття. Підприємство також здійснює підтримку угідь у належному сільськогосподарському стані, займається ремонтом та облаштуванням автомобільних та пішохідних доріг.

 

 Йде підготовка облаштування  приміщення для складання та пресування побутового сміття, (пластик, поліетилен) для цього був придбаний спеціальний прес.

   

   На підприємстві працюють майстер,  електрик, водії, різноробочі, бухгалтери. На одного з робітників покладені обов’язки  контролю за Риботинським старостатом.

 

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради

 « повернутися до списку новин