Коропська громада
Коропський район, Чернігівська область

Спецтехніка для якісного процесу господарської діяльності ОТГ

З коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади на суму 1 150 000, 00 грн. Коропська селищна рада закупила спецтехніку: два трактори МТЗ-82.1, навантажувач фронтальний TUR-14, відвал поворотний КНО ( УМ. т.80), захват для колод (на два циліндри), ківш для сипучих матеріалів 2,4 м, причіп тракторний 2 ПТС-4.

Закупівлю спецтехніки спрямовано на вирішення актуальної для громади проблеми щодо здійснення якісного процесу господарської діяльності комунального підприємства, завданням якого є забезпечувати благоустрій на території громади.

Ця техніка дозволить здійснювати перевезення різних сипучих вантажів, розчищати дорогу від снігу та бруду, надавати послуги із завантаження та розвантаження лісу, землі, сипучих матеріалів, піддонів, відвозити сміття від господарських дворів до сміттєзвалищ, проводити косіння обочин доріг, полів з сільськогосподарськими культурами, обслуговувати дороги комунальної власності протягом року.

Використання техніки  дасть можливість жителям громади отримувати якісні послуги комунального підприємства, забезпечить благоустрій усіх шляхів, які розташовані на території громади.

«Нова техніка дозволить нам підтримувати порядок у громаді. Також ми плануємо, що з її допомогою зможемо надавати послуги місцевим підприємствам та населенню, а це означає додаткові надходження коштів до бюджету», – зазначив Сергій Мурашко, директор КП «Благоустрій».

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради

 « повернутися до списку новин