Обговорювали питання формування селищного бюджету на 2018 рік

Дата: 11.12.2017 14:32

Під керівництвом  селищного голови Віктора Журавля відбулась щотижнева робоча нарада за участю заступників, керівників структурних підрозділів та виконавчого апарату селищної ради.

На нараді обговорювалися питання організації позачергової сесії селищної ради в зв’язку з необхідністю погодження  висновку Мінрегіону щодо затвердження об’єктів інфраструктури, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету; було затверджено графік співбесід з головними розпорядниками коштів по питанню формування селищного бюджету на 2018 рік; також обговорили питання проведення тендеру щодо закупівлі шкільного автобусу; виплат матеріальної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС; питання про організацію та участь в інформаційному заході «Визначення бачення та стратегічних цілей Коропської об’єднаної громади»; усунення проблем щодо збільшення потужності електричних лічильників у стаціонарних відділеннях тимчасового та постійного  проживання; актуальне питання відкриття новорічної ялинки на площі селища.

За підсумками наради керівникам структурних підрозділів було надано відповідні доручення.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради