Щотижнева нарада у голови

Дата: 06.03.2017 14:29

Фото без описуСьогодні, 6 березня, голова селищної ради Віктор Журавель провів нараду зі своїми заступниками, начальниками відділів та керівниками комунальних підприємств Коропської селищної ради.

Розпочалася нарада з представлення нових працівників громади – першого заступника селищного голови Василя Кравченка та начальника управління культури і туризму селищної ради Людмили Самойловської.

Було звернено увагу керівника комунального підприємства «Благоустрій» Сергія Мурашко щодо закінчення робіт по упорядкуванню кладовищ.

Віктор Іванович дав доручення начальнику відділу освіти селищної ради Олегу Курбанову посприяти відкриттю логопедичного кабінету у дитячому закладі «Дзвіночок».

Розглядалося питання щодо оформлення правовстановлюючих документів під спорудами та будівлями, які перебувають у постійному користуванні комунального підприємства «Вода».

Визначилися з датами проведення засідань виконавчого комітету та сесії селищної ради.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради