Освоєння коштів державної субвенції

Дата: 24.11.2017 14:28

Фото без описуЯк відомо, стан автомобільних доріг є однією з головних проблем не лише Коропської громади, а й всієї Чернігівщини.

Саме тому проведення   капітального ремонту доріг комунального значення є основним пріоритетним напрямком роботи відповідно плану соціально-економічного розвитку Коропської ОТГ на 2017 рік.

Позитивним моментом децентралізації є державна фінансова підтримка новостворених громад, зокрема, у формуванні та розвитку інфраструктури територій. Розраховуючи на дані кошти, до переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, було включено капітальний ремонт доріг комунальної власності в селах громади.

Даний перелік об’єктів депутати селищної ради затвердили на пленарному засіданні, враховуючи погодження Комісії з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад переліків проектів із проектними заявками на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, утвореної при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (протокол №8 від 29.08.2017 року).

Узгодивши відповідну проектно-кошторисну документацію, приступили до виконання робіт.

В с. Риботин проведено капітальний ремонт дороги по вул. Чернігівська (586 м).

Капітальний ремонт проїзних частин зроблено: в с. Карильське по вул. Вербова (570 м), в с. Билка по вул. Сельдімірова (543 м), в с. Атюша по вул. Молодіжна (900 м).

На даний час ведуться роботи по ремонту проїзної частини в с. Рождественське по вул. Борисівка (510 м) – завозиться щебінь, ідуть підготовки до нанесення твердого асфальтно-бетонного покриття.

По завершенню робіт відбудеться упорядкування узбіч та встановлення відповідних дорожніх знаків.

Відділ інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю виконавчого апарату Коропської селищної ради